Değerli üyemiz, 20.10.2015 tarihli ihalemizden itibaren geçerli olmak üzere açık arttırmalarımız bundan böyle aşağıda belirtilen usulde gerçekleştirilecektir. Sistemin işleyiş şeklini, detaylı olarak aşağıda görebilirsiniz.

01. İhaleye sunulan her araç, başlangıç fiyatları ile tekliflerinize açılır.

02. İhale esnasında satıcı tarafından satış izni verildiği durumda, ihale ekranında “EN YÜKSEK TEKLİF ALIR” yazısı belirecektir.

03. İhale esnasında satış izni verilen aracı kazanan üyemiz, ekranda “TEBRİKLER KAZANDINIZ” yazısını görecektir. Satış izni verilmeyen araçlar, teklif görse dahi satılmamış sayılacaktır.

04. Kazandığınız ihalelerin tümünü, HESABIM bölümü altından erişebileceğiniz KAZANDIĞIM İHALELER sayfasında görüntüleyebilirsiniz.

“İkinci El Açık Arttırmada Güven” sloganı ile yola başlayan Online İhale Sistemimiz, siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunmaktan ve güveninize layık olmaktan her zaman gurur duyacaktır. Her türlü sorun ve sorularınız için satış danışmanı arkadaşlarımızla ve tanotodan@tanoto.com.tr e-posta adresimiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

×
×
×